WŁASNA SALA SZKOLENIOWA

Dental Migas Clinic została wyposażona w nowoczesną, multimedialną salę szkoleniową, gdzie nasz zespół: lekarze, higienistki stomatologiczne, asystentki, fizjoterapeuci, technicy dentystyczni oraz rejestratorki medyczne cyklicznie odbywają specjalistyczne szkolenia, zapewniające naszym Pacjentom komfort i satysfakcję przy korzystaniu z oferowanych usług.

 

Zespół Dental Migas Clinic składa się z ekspertów różnych dziedzin. Ciągła wymiana doświadczeń i wiedzy oraz szkolenia pozwalają na prawidłową diagnostykę, zaplanowanie kompleksowego planu leczenia oraz jego prawidłowy przebieg.

 

Przyjmując za standard leczenie zgodnie z najnowszymi trendami światowej stomatologii członkowie naszego zespołu są uczestnikami wielu konferencji i zjazdów zagranicznych oraz krajowych, a także absolwentami licznych, wysoko ocenianych w dziedzinie stomatologii kursów i szkoleń.

 

Sala szkoleniowa w Dental Migas Clinic w Krakowie dostępna jest również dla osób, które chcą wynająć komfortowe miejsce na spotkania biznesowe i szkolenia.

 

Przestrzeń do wynajęcia znajduje się na parterze budynku CZYŻYNY POINT. Składa się z trzech pomieszczeń (kameralnego lobby, sali szkoleniowej i zaplecza przystosowanego m.in. do przygotowania cateringu). Dodatkowym udogodnieniem jest prywatny parking, który możemy oddać do dyspozycji Klientów.

 

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ USŁUG