IMPLANTY

U większości Pacjentów najlepszą metodą odbudowy brakujących zębów są implanty.

 

Implantodbudowuje korzeń i koronę zęba. Dzięki temu odtworzona zostaje prawidłowa funkcja oraz estetyka zęba.

 

Implant to tytanowa lub cyrkonowa śruba, która zostaje osadzona w kości odtwarzając jego korzeń i stanowi filar do odbudowy korony zęba.

 

Za pomocą implantów można odbudować braki pojedynczych zębów, kilku zębów oraz braki w całej żuchwie lub szczęce oraz wzmocnić stabilność protez.

 

W Dental Migas Clinic wykorzystujemy jedynie sprawdzone implanty renomowanych producentów implantów klasy premium.

 

W przypadkach braku wystarczającej ilości kości nasi implantolodzy odbudują ją, tak aby zapewnić miejsce dla przyszłego implantu zębowego.

 

Wykonujemy zabiegi z zakresu implantacji, odbudowy kości, podnoszenia zatok szczękowych oraz skomplikowanych rozwiązań implantoprotetycznych: od pojedynczych koron do implantoprotez.

 

Nasi implantolodzy są absolwentami krajowych i zagranicznych Curriculum Implantologicznych oraz Master Science – najwyższego możliwego do zdobycia na świecie stopnia zaawansowania w implantologii stomatologicznej oraz członkami zagranicznych stowarzyszeń implantologicznych.

 

W implantologii stomatologicznej stosujemy najwyższej jakości biomateriały oraz nowoczesne technologie, tj. piezosurgery, fizjodyspensery, tomografie komputerowa 3D, system Cad Cam, skanery cyfrowe i szablony chirurgiczne.

ZOBACZ CENNIK