DLACZEGO MY


 
Dental Migas Clinic to wyjątkowe miejsce, któremu z zaufaniem powierzysz siebie i swoich bliskich oraz do którego będziesz z przyjemnością wracał. Dlaczego tak sądzimy?
Ponieważ zapewniamy Ci:

Kadrę o najwyższych kwalifikacjach:

 

Na naszych pacjentów czekają wyłącznie lekarze wielu specjalności o najwyższych i potwierdzonych kwalifikacjach. Kadrę Dental Migas Clinic tworzą pasjonaci nowoczesnej stomatologii, dla których wiedza i kompetencje oraz życzliwość wobec Pacjenta wraz z kulturą osobistą stanowią nierozerwalną całość. To kadra, która nie tylko diagnozuje i leczy, ale przede wszystkim słucha, rozumie i pomaga, kierując się empatią i wyczuwalną troską o każdego pacjenta.

 


Jakość, kompleksowość i trwałość świadczonych usług:

 

Twoje zęby i uśmiech wymagają pomocy od najwcześniejszych lat, aż po jesień życia – dlatego postawiliśmy na kompleksowość naszych usług, adekwatnych do poszczególnych grup wiekowych naszych pacjentów. Chcemy, aby Pacjenci przychodzili do nas rzadko, ale systematycznie. Stawiając na jakość i trwałość naszego leczenia eliminujemy potrzebę częstych i kosztownych wizyt.

 


Najlepszej jakości sprzęt specjalistyczny:

 

Dental Migas Clinic dysponuje najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym w Krakowie, m.in. tomografem z największym polem obrazowania, cyfrowym skanerem wewnątrzustnym, urządzeniami laserowymi, systemem CAD CAM, nowoczesnymi mikroskopami oraz własną pracownią protetyczną. Z tego sprzętu naprawdę jesteśmy dumni, bo wiemy, jak skuteczniej pomaga naszym Pacjentom!

 


Nasze podejście do Pacjenta:

 

Zapewniamy przyjazną atmosferę, miłą i pomocną obsługę oraz pełną informację o powodach i przebiegu leczenia. Czas pacjentów jest dla nas cenny, dlaczego szanujemy go, skracając moment oczekiwania na zabieg dzięki sprawnej organizacji wizyt. Minimalizujemy stres, łagodzimy obawy, relaksujemy i wyjaśniamy, aby zwiększyć zadowolenie i satysfakcję z pobytu w Dental Migas Clinic.

 


Różne formy finansowania świadczonych usług:

 

Chcemy pomagać jak największej liczbie osób, zarówno dzieciom, ich rodzicom i seniorom z Krakowa oraz okolic. Wiemy, że sprzyjać temu będzie nasza elastyczność finansowa. Dlatego proponujemy pacjentom różne formy finansowania świadczonych usług, m.in. możliwość płatności ratalnych za wykonane zabiegi.

O DENTAL MIGAS CLINIC


 

Wyobraźcie sobie Państwo największą prywatną placówkę stomatologiczną w Krakowie, która świadczy wysokiej jakości usługi stomatologiczne dla wszystkich pacjentów.

Wyjątkowego miejsca, do którego chce się wracać, ponieważ każdy pacjent bez wyjątku – zarówno mały jak i starszy – jest równie ważny i wyjątkowy.

 

Dentysta jest nie tylko i aż lekarzem, lecz także medycznym partnerem, który z pasją i zaangażowaniem dba o Ciebie, abyś był zdrowszy i piękniejszy. A przez to bardziej cieszył się życiem. I częściej się uśmiechał, pięknym, szerokim uśmiechem, zauważalnym przez innych i podziwianym.

Bo Twój uśmiech jest jak Twoja wizytówka. Takim miejscem jest Dental Migas Clinic.

Aby stać się takim miejscem dla Państwa, zadbaliśmy o kadrę medyczną o najwyższych kwalifikacjach. Zakupiliśmy najnowocześniejszy sprzęt, jakiego nie było dotąd w Krakowie. Dopracowaliśmy każdy szczegół na miejscu, aby oczekiwanie na wizytę było komfortem, a 10 kompleksowo wyposarzonych gabinetów pozwoliło zapomnieć, czym są kolejki.
 
Zaproponowaliśmy Państwu całą gamę usług, począwszy od implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, leczenia kanałowego, poprzez ortodoncję, periodontologię, chirurgię stomatologiczną, projektowanie uśmiechu, leczenie laserowe, stomatologię dziecięcą aż do higienizacji, stomatologii zachowawczej i sportowej.
 
Takim miejscem jesteśmy i ciągle się stajemy. Bo zapewnić najlepszą jakość, niepowtarzalną atmosferę i chęć powrotu oznacza dla nas ciągłą pracę. Aby każdego dnia stawać się lepszymi – jako lekarze, jako personel, jako ludzie. Bardziej profesjonalni i bardziej przyjaźni.

 

To zobowiązanie i wyzwanie. Na dziś i na kolejne lata.
ZOBACZ OFERTĘ